Denise Grünstein, Out of Focus Camels, 1999

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

DENISE GRÜNSTEIN
född 1950
Out of Focus Camels, 1999
Signerad och numrerad på baksidan Denise Grünstein 3/3. Gelatinsilverfotografi, 90 x 116 cm.
PROVENIENS
Galleri Charlotte Lund, Stockholm

148

2015-11-10