Ditte Ejlerskov, Towards the light (5)
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
DITTE EJLERSKOV
Danmark, född 1982
Towards the light - polytyk
Signerade och daterade på baksidorna Ditte Ejlerskov 2011. Olja på fem dukar, 80 x 90, 80 x 100, 24 x 30, 30 x 41, 24 x 33 cm.
(5)
PROVENIENS
Crystal Gallery, Stockholm
208
2015-11-10