Donald Baechler, Red abstract

Donald Baechler, Red abstract
Donald Baechler, Red abstract

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

DONALD BAECHLER
USA, född 1956
Red abstract with standing figure
Monogramsignerad och daterad DB -95. Gouache, gips och collage på papper, 115 x 90 cm.
PROVENIENS
Galerie Kyoko Chirathivat, Bangkok

164

2015-11-10