Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
DONALD BAECHLER
USA, född 1956
Red abstract with standing figure
Monogramsignerad och daterad DB -95. Gouache, gips och collage på papper, 115 x 90 cm.
PROVENIENS
Galerie Kyoko Chirathivat, Bangkok
164
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här