Elba Damast, Mundo

Elba Damast, Mundo
Elba Damast, Mundo
Elba Damast, Mundo
Elba Damast, Mundo

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ELBA DAMAST
Venezuela 1944-2013
Mundo
Signerad och daterad Elba Damast -89. Olja och bladguld på duk, 71 x 235 cm.
Signed and dated. Oil and golden leaf on canvas.

257

2015-11-10