Erik Dietman, Utan titel

Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ERIK DIETMAN
1937-2002
Utan titel
Signerad och daterad Dietman -88. Grönpatinerad brons, höjd 37 cm.

188

2015-11-10