Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ERIK JEOR
född 1974
Komposition
Akvarell på papper, 46 x 67 cm.
PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm
121
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här