Erik Jeor, Komposition

Erik Jeor, Komposition
Erik Jeor, Komposition
Erik Jeor, Komposition
Erik Jeor, Komposition

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ERIK JEOR
född 1974
Komposition
Akvarell på papper, 46 x 67 cm.
PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm

121

2015-11-10