Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
125 000-150 000 SEK
ERNST BILLGREN
född 1957
Skogsgläntan
Monogramsignerad. Olja och mosaik på pannå, med tillhörande mosaikram, totalt 106 x 136 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
81
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här