Eva Hild, Utan titel

Eva Hild, Utan titel
Eva Hild, Utan titel
Eva Hild, Utan titel
Eva Hild, Utan titel
Eva Hild, Utan titel
Eva Hild, Utan titel

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

EVA HILD
född 1966
Utan titel
Signerad och daterad Eva Hild -99. Stengodslera, höjd 23, 43 x 31 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

108

2015-11-10