Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
EVA HILD
född 1966
Utan titel
Signerad och daterad Eva Hild -99. Stengodslera, höjd 23, 43 x 31 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
108
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här