Fruls Tilpo, Bil

Fruls Tilpo, Bil
Fruls Tilpo, Bil

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

FRULS TILPO
född 1960
Caras Vaggio
Signerad på baksidan Fruls Tilpo. Olja på duk, 90 x 140 cm.

262

2015-11-10