Gunnar Smoliansky, Bjärred 15 maj

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Bjärred 15 maj
Signerad och daterad på baksidan Gunnar Smoliansky 1977. Gelatinsilverfotografi, 18,5 x 19 cm.

200

2015-11-10