Klubbat för:
7000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Lotta
Signerad och daterad på baksidan Gunnar Smoliansky 1963. Gelatinsilverfotografi, 26 x 17 cm.
93
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här