Gunnar Smoliansky, Lotta

Gunnar Smoliansky, Lotta
Gunnar Smoliansky, Lotta
Gunnar Smoliansky, Lotta
Gunnar Smoliansky, Lotta

Klubbat för:

7000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Lotta
Signerad och daterad på baksidan Gunnar Smoliansky 1963. Gelatinsilverfotografi, 26 x 17 cm.

93

2015-11-10