Gunnar Smoliansky, Slussen, 1952
Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Slussen, 1952
Signerad och daterad på baksidan Gunnar Smoliansky 1952. Gelatinsilverfotografi, 12 x 12 cm.
Vintage. Kopierad av fotografen.
PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare
192
2015-11-10