Gunnar Smoliansky, Södermalm 1968

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Södermalm, 1968
Signerad och daterad på baksidan Gunnar Smoliansky 1968. Gelatinsilverfotografi, 25,5 x 35 cm.
Vintage. Kopierad av fotografen.
PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare

92

2015-11-10