Gunnar Smoliansky, Södermannagatan, 1959
Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Södermannagatan, 1959
Signerad och daterad på baksidan Gunnar Smoliansky 1959. Gelatinsilverfotografi, 37 x 23,5 cm.
Vintage.
PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare
94
2015-11-10