Hans Hammarskiöld, Frost

Hans Hammarskiöld, Frost
Hans Hammarskiöld, Frost
Hans Hammarskiöld, Frost
Hans Hammarskiöld, Frost

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

HANS HAMMARSKIÖLD
1925-2011
Frost
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Hans Hammarskiöld 1952/70-tal, 42/100. Gelatinsilverfotografi, 35 x 26,5 cm.

98

2015-11-10