Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
HELENE SCHMITZ
född 1960
The Cotton Mill, 2013
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Helene Schmitz 2013, AP 1. C-print, 68 x 80 cm.
Upplaga 3 + 1 AP.
72
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här