Jan Håfström, Green street

Jan Håfström, Green street
Jan Håfström, Green street

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM
född 1937
Green Street
Signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1978. Olja på duk, 199,5 x 275 cm.
UTSTÄLLD
Biennalen, Venedig 1980

158

2015-11-10