Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM
född 1937
Green Street
Signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1978. Olja på duk, 199,5 x 275 cm.
UTSTÄLLD
Biennalen, Venedig 1980
158
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här