Jan Håfström, Walker tar farväl
Klubbat för:
220000 SEK
Utropspris
250 000-300 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM
född 1937
Walker tar farväl
Signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 2013. Olja på pannå i två delar, pratbubblan ca 121x140 cm samt figuren ca 135x112 cm.
(2)
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
191
2015-11-10