Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JOCKUM NORDSTRÖM
född 1963
Back to the land
Signerad och numrerad Jockum 14/50. Akvatint och mjukgrundsetsning, 66 x 123 cm.
Utförd vid Crown Point Press, San Francisco, 2008.
64
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här