Jockum Nordström, Back to the land

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM
född 1963
Back to the land
Signerad och numrerad Jockum 14/50. Akvatint och mjukgrundsetsning, 66 x 123 cm.
Utförd vid Crown Point Press, San Francisco, 2008.

64

2015-11-10