Julian Opie, Radio Wind Tyres

Julian Opie, Radio Wind Tyres
Julian Opie, Radio Wind Tyres

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JULIAN OPIE
Storbritannien, född 1958
Radio Wind Tyres, 2000
Signerad och numrerad på baksidan Julian Opie 20/40. Lambdaprint, 74,5 x 111 cm.
Signed and numbered verso. Lambdaprint.
PROVENIENS
Alan Cristea Gallery, London
Wetterling Gallery, Stockholm

116

2015-11-10