Julian Opie , View from my hotel room
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JULIAN OPIE
Storbritannien, född 1958
View from my hotel room, 2008
Signerad och numrerad på baksidan Julian Opie 62/200. Datoranimering på LCD-skärm, 28 x 35 cm.
Signed and numbered verso. Computer animation on LCD-screen.
PROVENIENS
Alan Cristea Gallery, London
Wetterling Gallery, Stockholm
117
2015-11-10