Knolls möbler, soffa, 1950-tal

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

KNOLLS MÖBLER, soffa, Malmö 1950-tal, stoppad sits i blått och grått, höjd 88 cm, slitage

28

2015-11-10