Kristina Jansson, Lullaby
Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
80 000-90 000 SEK
KRISTINA JANSSON
född 1967
Lullaby
Signerad och daterad på baksidan Jansson -12. Olja på duk, 148 x 200 cm.
PROVENIENS
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
UTSTÄLLD
Kristina Jansson - Spell Bound, Borås konstmuseum 2015
209
2015-11-10