Kristina Jansson, Lullaby

Kristina Jansson, Lullaby
Kristina Jansson, Lullaby

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

80 000-90 000 SEK

KRISTINA JANSSON
född 1967
Lullaby
Signerad och daterad på baksidan Jansson -12. Olja på duk, 148 x 200 cm.
PROVENIENS
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
UTSTÄLLD
Kristina Jansson - Spell Bound, Borås konstmuseum 2015

209

2015-11-10