Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LARS ENGLUND
född 1933
Komposition
Signerad och daterad på baksidan Lars Englund -62. Oljelack på film, 24 x 34 cm.
PROVENIENS
Svea Gallery, Stockholm
83
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här