Lars Lerin, Bebyggelse i Värmland

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Bebyggelse i Värmland
Signerad och daterad Lars Lerin 1999. Akvarell på papper, 38 x 57 cm.
PROVENIENS
Galleri Rämmens herrgård, Värmland

184

2015-11-10