Lars Lerin, Daglösen

Lars Lerin, Daglösen
Lars Lerin, Daglösen

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Daglösen
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 57 x 75,5 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

111

2015-11-10