Lars Lerin, Motiv från Lofoten

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Motiv från Lofoten
Signerad och daterad Lars Lerin 1999. Akvarell på papper, 57 x 76 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

112

2015-11-10