Klubbat för:
105000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Motiv från Skottland
Signerad och daterad Lars Lerin 2001. Akvarell på papper, 76 x 104 cm.
LITTERATUR
Lars Lerin: Typiskt Skottland, 2003, avbildad på omslaget
113
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här