Lars Lerin, Motiv från Skottland

Klubbat för:

105000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Motiv från Skottland
Signerad och daterad Lars Lerin 2001. Akvarell på papper, 76 x 104 cm.
LITTERATUR
Lars Lerin: Typiskt Skottland, 2003, avbildad på omslaget

113

2015-11-10