Lars Lerin, Svolvaer hamn

Lars Lerin, Svolvaer hamn
Lars Lerin, Svolvaer hamn

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Svolvaer hamn
Signerad och daterad Lars Lerin -82. Akvarellerat träsnitt, 69 x 47 cm.

182

2015-11-10