Lars Lerin, Utan titel

Lars Lerin, Utan titel
Lars Lerin, Utan titel

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Utan titel
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 39 x 57 cm.

180

2015-11-10