Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
LEIF-ERIK NYGÅRDS
född 1939
Marilyn Monroe, Bel Air Hotel, Los Angeles 27 juni 1962
Signerad och numrerad på baksidan Leif-Erik Nygårds 21/100. Cibachrome, 28,5 x 38 cm.
218
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här