Lena Cronqvist, Familjeliv

Lena Cronqvist, Familjeliv
Lena Cronqvist, Familjeliv
Lena Cronqvist, Familjeliv
Lena Cronqvist, Familjeliv

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Familjeliv
Signerad och daterad L. Cronqvist 1969. Olja på duk, 95 x 100 cm.
PROVENIENS
Galleri Loftet, Malmö

137

2015-11-10