Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
LENA CRONQVIST
född 1938
Familjeliv
Signerad och daterad L. Cronqvist 1969. Olja på duk, 95 x 100 cm.
PROVENIENS
Galleri Loftet, Malmö
137
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här