Lena Cronqvist, Tuppfäktning

Lena Cronqvist, Tuppfäktning
Lena Cronqvist, Tuppfäktning

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Tuppfäktning
Signerad och daterad Lena Cronqvist 1965-1966. Olja på duk, 106 x 100 cm.

136

2015-11-10