Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LENA CRONQVIST
född 1938
Vid Hatha Lake
Signerad och daterad L. Cronqvist 1983. Olja på duk, 43 x 52 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Moderna & Grafik, auktion 487, våren 1993, katalognr 31
235
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här