Lennart Olson, Emilia IV

Lennart Olson, Emilia IV
Lennart Olson, Emilia IV
Lennart Olson, Emilia IV
Lennart Olson, Emilia IV

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

LENNART OLSON
1925-2010
Emilia IV
Signerad, daterad och numrerad Lennart Olson, 1979, nr. 5. Kombinationsgummitryck, 42 x 49,5 cm.

196

2015-11-10