Lennart Olson, Emilia Romagna XIII

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

LENNART OLSON
1925-2010
Emilia Romagna XIII
Signerad med dedikation och påskrift "Till Mia med hälsning från Lennart" HC, ETII, daterad 1983. Fotogravyr, 24 x 29,5 cm.

197

2015-11-10