Linn Fernström, Kärl
Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
LINN FERNSTRÖM
född 1974
Kärl
Signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2004. Blandteknik på papper, 106 x 78 cm.
PROVENIENS
Galleri Lars Bohman, Stockholm
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, hösten 2010, katalognr 609
214
2015-11-10