Linn Fernström, Kärl

Linn Fernström, Kärl
Linn Fernström, Kärl

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LINN FERNSTRÖM
född 1974
Kärl
Signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2004. Blandteknik på papper, 106 x 78 cm.
PROVENIENS
Galleri Lars Bohman, Stockholm
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, hösten 2010, katalognr 609

214

2015-11-10