Linn Fernström, Sökande händer

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

LINN FERNSTRÖM
född 1974
Sökande händer
Signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2009. Blandteknik på papper, 66 x 50 cm.

65

2015-11-10