Maja Rohwetter, John

Maja Rohwetter, John
Maja Rohwetter, John
Maja Rohwetter, John
Maja Rohwetter, John

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MAJA ROHWETTER
Tyskland, född 1970
John
Signerad och daterad på baksidan Rohwetter 2000. Olja på duk, 140 x 90 cm.
Signed and dated verso. Oil on canvas.
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm

119

2015-11-10