Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
MAJA ROHWETTER
Tyskland, född 1970
John
Signerad och daterad på baksidan Rohwetter 2000. Olja på duk, 140 x 90 cm.
Signed and dated verso. Oil on canvas.
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm
119
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här