Matias Spescha, Untitled

Matias Spescha, Untitled
Matias Spescha, Untitled

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

MATIAS SPESCHA
Schweiz 1925-2008
Untitled
Signerad och daterad M. Spescha -68. Olja på duk, 170 x 140 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
PROVENIENS
Konsthandlare Piet Moget

132

2015-11-10