Mike Bidlo, Not Picasso - Woman in armchair, 1931
Klubbat för:
110000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
MIKE BIDLO
USA, född 1953
Not Picasso - Woman in armchair, 1931
Signerad och daterad på baksidan Bidlo 1987. Olja på duk, 161 x 98 cm.
Signed and dated verso. Oil on canvas.
PROVENIENS
Galerie Bischofberger, Zürich
233
2015-11-10