Nathalia Edenmont, Falcon

Nathalia Edenmont, Falcon
Nathalia Edenmont, Falcon

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

NATHALIA EDENMONT
född 1970
Falcon
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Edenmont 2005-07, 1/6. C-print silikonmonterat på glas, 140 x 63 cm.
Upplaga 6 + 2 AP.

168

2015-11-10