Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
NATHALIA EDENMONT
född 1970
Falcon
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Edenmont 2005-07, 1/6. C-print silikonmonterat på glas, 140 x 63 cm.
Upplaga 6 + 2 AP.
168
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här