Nick Brandt, Zebra Crossing Lake

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

NICK BRANDT
England, född 1966
Zebra Crossing Lake
Signerad, daterad och numrerad Nick Brandt 2000, 11/20. Archival pigment print, 40 x 74,5 cm.
Signed, dated and numbered. Archival pigment print.
PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare

154

2015-11-10