Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
OLA BILLGREN
1940-2001
Studie (oxid)
Signerad och daterad på baksidan Ola Billgren -90. Olja på duk, 56,5 x 66,5 cm.
129
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här