Ola Billgren, Studie (oxid)

Ola Billgren, Studie (oxid)
Ola Billgren, Studie (oxid)
Ola Billgren, Studie (oxid)
Ola Billgren, Studie (oxid)

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

OLA BILLGREN
1940-2001
Studie (oxid)
Signerad och daterad på baksidan Ola Billgren -90. Olja på duk, 56,5 x 66,5 cm.

129

2015-11-10