Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST
1922-2006
Kryp
Signerad och daterad på baksidan Olle Ängkvist -98. Akryl på duk fäst på pannå, 140 x 122 cm.
PROVENIENS
Galleri Mårtenson & Persson, Båstad
75
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här