Olle Ängkvist, Kryp

Olle Ängkvist, Kryp
Olle Ängkvist, Kryp

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST
1922-2006
Kryp
Signerad och daterad på baksidan Olle Ängkvist -98. Akryl på duk fäst på pannå, 140 x 122 cm.
PROVENIENS
Galleri Mårtenson & Persson, Båstad

75

2015-11-10