Oskar Korsár, Pose with mayflies

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

OSKAR KORSÁR
född 1977
Pose with mayflies
Signerad Oskar Korsár. Tusch på papper, 98 x 124 cm.
Utförd 2008
PROVENIENS
ALP/Peter Bergman, Stockholm

151

2015-11-10