Ove Carlson, Traffic

Ove Carlson, Traffic
Ove Carlson, Traffic
Ove Carlson, Traffic
Ove Carlson, Traffic

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OVE CARLSON
född 1950
Traffic
Signerad Ove Carlson. Akryl på pannå (mdf), 84 x 84 cm.
Utförd 2010
PROVENIENS
Galleri Andersson/Sandström 2011

248

2015-11-10