Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
OVE CARLSON
född 1950
Traffic
Signerad Ove Carlson. Akryl på pannå (mdf), 84 x 84 cm.
Utförd 2010
PROVENIENS
Galleri Andersson/Sandström 2011
248
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här