Paul Jenkins, Utan titel

Paul Jenkins, Utan titel
Paul Jenkins, Utan titel
Paul Jenkins, Utan titel
Paul Jenkins, Utan titel

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

PAUL JENKINS
USA 1923-2012
Utan titel
Signerad Paul Jenkins. Akvarell på papper, 109 x 79 cm.
Signed. Watercolour on paper.
PROVENIENS
Galerie Aix, Stockholm

245

2015-11-10