Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
PAUL JENKINS
USA 1923-2012
Utan titel
Signerad Paul Jenkins. Akvarell på papper, 109 x 79 cm.
Signed. Watercolour on paper.
PROVENIENS
Galerie Aix, Stockholm
245
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här