Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PEPE ESPALIU
Spanien 1955-1993
Genet V
Signerad och daterad på baksidan Espaliu 1988. Blandteknik på pannå, 65 x 85 cm.
Signed and dated verso. Mixed media on panel.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
258
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här