Klubbat för:
240000 SEK
Utropspris
300 000-400 000 SEK
PETER DAHL
född 1934
En betraktare
Signerad och daterad Peter Dahl 1995. Olja på duk, 100 x 130,5 cm.
Förlaga till litografi.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
242
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här